ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W JANOWIE
 
tel/fax 857216013
spjanow@wp.pl
ul. Białostocka 16
16-130 Janów
Dzień Rodziny w Przedszkolu
„Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę” (Sophia Loren)
„Mama i tata, najpiękniejsze słowa świata” z takim programem artystycznym dzieci z Przedszkola wystąpiły z okazji Dnia Mamy i Taty.
W montażu słowno-muzycznym przedszkolaki zaprezentowały wierszyki, piosenki oraz wyjątkowo wzruszające tańce będące wyrazem podziękowania i miłości dla swoich rodziców. Dzieci pod opieką swoich pań wychowawczyń z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do swoich ról wiedząc, że przedstawienie to dedykowane jest ukochanym Rodzicom. Święto rodziny to wyjątkowy czas, nie tylko dla dzieci, lecz również dla Rodziców. To czas pełen wzruszeń i porywu serca, zwłaszcza, gdy widzi się swoje dziecko pierwszy raz w charakterze aktora, który ukazuje swoją miłość. Święto Rodziny zakończyło się wręczeniem własnoręcznie i staranie wykonanych przez dzieci upominków.
Po występach dzieci z rodzicami przeniosły się na plac szkoły gdzie odbywał się festyn z okazji dnia dziecka pod patronatem Wójta gminy Janów, Rady Rodziców i Dyrektora Zespołu Szkół Samorządowych w Janowie. Pogoda, nastrój oraz możliwość bycia razem sprawiły że był to wyjątkowy dzień w życiu przedszkola i naszych rodzin.