HARMONOGRAM DOWOŻENIA W ROKU SZKOLNYM 2019/20
OD PONIEDZIAŁKU 30 WRZEŚNIA DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA
KURS 1
(klasy 4-8) |
6:30 Janów
– 6:35 Marchelówka - 6:40 Kuplisk - 6:42
Kamienica – 6:48 kol. Kamienica - 7:00 kol.
Kuplisk - 7:02 kol. Szczuki - 7:05 Gabrylewszczyzna
– 7:08 Budno - 7:10 Cieśnisk - 7:15 Zielony Gaj
- 7:20
Krasne - 7:25
Piątak - 7:28 Kizielewszczyzna - 7:30 Kizielany
- 7:35 Skidlewo
- 7:38 Franckowa Buda - 7:40 Trofimówka -
7:45 Janów |
KURS 2
(klasy 0-3) |
745
Janów
– 7:55 Nowowola – 8:05
Trzcianka – 8:08 Studzieńczyzna - 8:12
Nowokolno – 8:14 Wasilówka - 8:15 Marchelówka –
8:17 Kuplisk - 840
Janów |
ODWOŻENIE
KURS 1
(klasy 0-3) |
1350
Janów
– 1356 Marchelówka – 1358
Kuplisk – 1359 Kamienica – 1402
kol. Kamienica – 1405 Budno –1408
Cieśnisk Mały -1410 Zielony Gaj – 1415
Cieśnisk Wielki – 1420 Krasne – 1425
Gabrylewszczyzna –14 27 kol. Kuplisk
– 1435 Janów
|
KURS 2 (klasy 0-8)
|
1440
Janów – 1450 Studzieńczyna
– 1455 Trzcianka - 1500
Kładziewo- 1508 Nowowola – 1520
Janów |
KURS 3
(klasy 4-8) |
1525
Janów – 1528 Sitawka-
1532 Rudawka –1537
Sosnowe Bagno – 1542 Kumiałka – 1545 kol. Wasilówka – 1547
Wasilówka – 1550 – Nowokolno - 1555
Marchelówka – Janów |
AUTOSAN BSK 97LH
KURS 1
(klasy 4-8) |
6:30
Janów – 6:45 Nowowola - 6:55
Kładziewo - 7:00 Trzcianka – 7:05
Studzieńczyna
7:10
Nowokolno 7:15 Wasilówka – 7:20 Janów |
KURS 2
(klasy 0-3) |
730
Janów – 735 Kizielany – 738
Szczuki - 743
Kizielewszczyzna - 745 Piątak - 751
Krasne - 853 Cieśnisk Wielki - 756
Zielony Gaj - 800 Cieśnik Mały – 803
Budno – 808
Kuplisk – 811 kol. Kuplisk – 815
Gabrylewszczyzna - 820 Trofimówka -
825 Janów |
KURS 1
(klasy 0-3) |
1350
Janów – 1355 Nowy Janów - 1400
Przystawka - 1403 kol. Przystawka – 1408
Długi Ług – 1410 Białousy |
(klasy 0-3 SP Białousy) |
14:10 Białousy – 14:15 Sitkowo – 14:18 Łosiniec - 14:21 Ostra Góra – 14:25 Długi Ług – 14:27 kol.Białousy – 14:32 Białousy - 14:37 Łubianka – 14:40 Podłubianka – 14:43 Ostrynka – 14:45 Soroczy Mostek – 14:47 Teolin – Janów |
KURS 2
(klasy 4-8) |
14:50
Janów
– 14:55 Przystawka – 14:58
kol. Przystawka - 15:00 Długi Ług - 15:05
kol. Białousy - 15:10 Białousy - 15:15 Długi Ług 15:18
Ostra Góra –15:22 Łosiniec - 15:28 Sitkowo - 15:35
Łubianka – 15:38 Podłubianka – 15:42
Ostrynka –15:45 Soroczy Mostek –15:48
Teolin – 16:00 Janów |
AUTOSAN BSK 07PN
KURS 1
(klasy 4-8) |
6:28 Rudawka - 6:33 Sosnowe Bagno - 6:35 Ostrynka - 6:37 Soroczy Mostek – 6:38 Teolin - 6:40 Sitawka - 6:45 Przystawka - 6:48 Przystawka (Długi Ług) - 6:52 Przystawka kol. - 6:58 Nowy Janów – Janów |
KURS 2
(klasy 0-3
Białousy ) |
7:10 Janów – 7:15 Teolin – 7:17 Soroczy Mostek – 7:20 Ostrynka – 7:23 Podłubianka - 7:25 Łubianka – 7:28 Sitkowo - 7:33 Łosiniec - 7:35 Ostra Góra - 7:37 Długi Ług - 7:40 kol. Białousy - 7:45 Białousy
|
KURS 3
(klasy 0-3) |
Białousy - 8:00 Sitawka - 8:05 Rudawka - 8:10 Sosnowe Bagno - 8:15 Kumiałka - 8:25 Janów |
KURS 1
(klasy 0-3) |
1350
Janów – 1355 Wasilówka – 1400
Nowokolno – 1405 Kumiałka – 1410
Rudawka – 1415 Sosnowe Bagno – 1425
Sitawka – 1430 Janów |
KURS 2
(klasy 0-8) |
1440
Janów – 1445 Trofimówka – 1455
Franckowa Buda – 1458 Skidlewo – 1500
Kizielany – 1503 Szczuki – 1505
Kizielewszczyzna – 1508
Piątak – 1515 Krasne – 1520 Janów |
KURS 3
(klasy 4-8) |
1520
Janów – 1525 Gabrylewszczyzna - 1528
kol. Kuplisk – 1530 Kuplisk - 1532
Kamienica – 1535 kol. Kamienica – 1540
Budno – 1542 Zielony Gaj – 1544
Cieśnisk Wielki – 1545
Krasne - Janów |
VOLKSWAGEN BSK 73YM
KURS 1
(klasy 0-3) |
805
Kładziewo
-
808 Trzcianka - 814
Janów |
KURS 2
(klasy 0–3)
|
815 Janów - 820
Przystawka - 8:25 Janów
|
KURS 1
(klasy 0-3) |
1340
Janów - 1350 Trzcianka - 1355
Kładziewo |